Uncategorized

Skończyła mi się wyobraźnia, czyli Hannibal s03e05-08

Naprawdę, chciałam napisać tę recenzję. Ale nie dałam rady.

Ten serial stał się tak zły, tak bez sensu, że oficjalnie kapituluję i idę recenzować Pixels. Tak, Pixels jest lepszym materiałem na recenzję. To o czymś świadczy, prawda?
Mam głupie wrażenie, że decyzja o skasowaniu serialu zapadła po tym, jak ktoś z NBC obejrzał cały trzeci sezon. Uwierzcie mi, to by wiele wyjaśniało. 
Tak więcej – szczegółowego rozwalania odcinków na czynniki pierwsze nie będzie, napiszę jeszcze jedną notkę z podsumowaniem całego sezonu i papa, Hannibalu – mam nadzieję, że nie znajdzie się nikt, kto zechciałby przedłużać dogorywanie tego serialu. Nawet sceny z Hugh w samych bokserkach tego nie wynagradzają.
(Visited 42 times, 1 visits today)
 • Anonimowy

  Dlatego trzeci sezon Hannibala jest idealny do prasowania – rozstawiam sobie deskę przed laptopem, puszczam odcinek i zasuwam. Nie muszę się skupiać na śledzeniu fabuły (bo ni mo, panie, nie mo!), tylko na zagnieceniach, a kątem oka zerkam sobie na buźki aktorów. I w ten sposób oglądam bezboleśnie sezon, a pranie nie zalega na suszarce 😀

 • Anonimowy

  Zastanawiam sie, jak złe to musi być, skoro Ty się nawet nie ulękłaś przed Harrym Potterem i Królem Węży, a tutaj braknie Ci słów XD

 • Z jednej strony szkoda, że głupota cię zabiła, ale z drugiej… nie sądzę, że w innej postaci doczytałabym tego posta do końca. Tak chyba jest lepiej.

 • Drogi Panie Prezydencie. Kiedy będziemy mogli się spodziewać jakiejś recenzji ksiunrzki? Albo komiksuf? Nie mówię, że obecne recki są złe, ale mimo wszystko trochę się już stęskniłam za starymi reckami i porównywaniem złych tworów książko-podobnych do zimnioków.

 • A ja bym chciała się jednak dowiedzieć co było nie tak xD

 • Popieram! Listę nie-jakości wypunktowaną, w stylu Q, przypisaną do tego konkretnego odcinka, sobie życzę! :3 Prooooooszę!

 • Anonimowy

  Naprawdę nie chce mi się już tego oglądać, a jestem na 3×2. Pierwszy sezon bardzo mi się podobał, ale teraz już nawet przymiotniki mi się kończą, gdy chcę opisać jak bardzo to jest złe. :C Mam pytanie – czy Alana przeżyła? (proszę, logiko, niech jest trupem)

 • Anonimowy

  http://astargot.blogspot.com/2015/08/czerwone-niebo-juz-do-kupienia.html#comment-form Prezydencie, widziałeś? Kolejna ksionżka od TCD, autorka sama przyznaje się, że są w niej błędy bo chce „jak najszybciej wydać”.

 • Anonimowy

  Przeżyła. I – spoiler – ma dziecko z Margot.