Wyniki konkursu + informacje

1. Na początek konkurs: miło mi powiadomić, iż bluźniercze książki wygrała Zuza B! Jej opis erotycznego segregatora podbił me literowe serduszko i nigdy już nie będę taka sama. Bardzo proszę o przesłanie adresu na the.q.one@gmail.com, nagrody zostaną wysłane na początku kwietnia.
2. Czepiacie się, że litery nie mają płci, a ja piszę w rodzaju męskim i jeszcze mam w nagłówku zwrot wskazujący na płeć. Wobec tego od teraz będę pisać przez jakiś czas w rodzaju żeńskim, bo #dżęder. Nagłówek też zmienię przy okazji. 
3. Na facebooku pisałam, że zawieszam bloga. Otóż jednak nie zawieszam, uprzedzam jednak, że notki będą pojawiać się rzadko. Na razie robię przerwę od czytania złych ksiorzków, pojawią się więc dwa felietony plus recka gościnna chińskich pornobajek
4. Doszły mnie słuchy, że niedługo ma wyjść drugi tom Pulsara, prawdopodobnie urządzę więc na blogasku jakieś święto z tego powodu :> Możecie więc go wyczekiwać. 
5. Wyniki ankiety: zagłosowało 220 osób. Najwięcej z nich, bo 140, uważa, że Q. to kara boska i kolejna plaga egipska, ale jak wiadomo, “Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”. 72 osoby uważają słusznie, że nie mam płci i wyrażają przekonanie, że sprawia to, iż jestem smutna i samotna. 55 ludzi stwierdziło, że jestem profesjonalnym blogerem, tj. piszącym z nudów i dla sławy. Że nie mam życia uważa jedynie 50 osób, 41 – że nie mam przyjaciół, 44 obstawiało blogowanie z zazdrości. Najmniej ankietowanych, bo 37 zaznaczyło odpowiedź “bo nic innego nie potrafi robić”. Dobrze, że czytelnicy wierzą w moje nadzwyczajne talenta :>
Zapraszam na kolejne ankiety i do napisania.