Calling bullshit, czyli seks na kartki

Muszę dziś oddać pracę zaliczeniową, więc oto nowe Calling bullshit. A w nim – małżeńskie intercyzy.

Zwykle nie czytam Faktu, ale jak już czytam, to trafiam na takie rzeczy:

Fundacja Ojców Pokrzywdzonych przez Sądy zamieściła na swojej stronie wzór intercyzy przedmałżeńskiej, proponując żeby przed ślubem uregulować na piśmie kwestie dotyczące codziennego życia. – Proponowane zasady w 90% opierają się na prawie biblijnym – tłumaczy Janusz Faliński, prezes fundacji. W skrócie chodzi o to, żeby mężczyzna przejął w małżeństwie władzę w najistotniejszych dla rodziny obszarach, a kobieta żeby mu się podporządkowała.

Czujecie, jak kiełkuje we mnie to nieuchronne zainteresowanie pomysłami pana Janusza? Kto by się oparł czemuś takiemu! Zerknijmy więc na treść januszowej intercyzy małżeńskiej.

Dochody jakie będziemy otrzymywać, będziemy wydawać według swojego uznania i woli. Na wspólne wyżywienie będziemy łożyć maksymalnie po 200zł miesięcznie i po połowie  na inne wydatki związane z kosztami  utrzymania, według rachunków i udokumentowanych  wydatków.

Zaczyna się ciekawe. Czterysta złotych na wspólne wyżywienie dla dwóch osób brzmi jak coś, co wymyślili studenci prawa w akademiku dwa dni przed kolejnym stypendium socjalnym. Ale cóż, może pan Janusz stosuje dietę bezjedzeniową i nie będzie mu Grażyna kotleta wpierdalać, jak on cierpi…

                                                                                § 5

O wyborze przedszkola i szkół dla dzieci do ich pełnoletności, będzie decydował Roman Nowak  po  konsultacjach z żoną.
§ 6

O wyborze miejsca  wakacji z żoną, dla całej rodziny, lub tylko dzieci, będzie decydował Roman Nowak po konsultacjach z żoną.

§ 7
O wyborze miejsc  przyjęć, kina, teatru i innych miejsc kulturowych  dla całej rodziny, lub tylko dzieci, będzie decydował Roman Nowak po konsultacjach z żoną.

Zastanawiam się, co Biblia mówi na temat wyjścia do kin i czy wedle biblijnych standardów pójście na Krainę Lodu jest lepsze niż na Auta 2, czy odwrotnie.

                                                                              § 10
Rodzina będzie spożywać posiłki razem, przygotowane przez Barbarę Kowalską. Tylko w uzasadnionych przypadkach, może rodzina niekompletna spożywać posiłki.

Czuję kolejny odcinek naprawdę dziwnej diety. Nie znam się za bardzo na biblijnych rodzinach, ale w polskich zadziwiająco często jest tak, że matka, powiedzmy, kończy pracę o piętnastej, ojciec o dwudziestej, dzieci zajęcia zależnie od planu i weź tu się zgraj. Wychodzi więc jakiś jeden posiłek, spożyty trochę przed północą. Akurat za te 200zł/miesięcznie na łepka.

                                                                               § 11
Kary i nagrody dla dzieci stosuje Roman Nowak,  według swojego uznania, mieszczące się w obowiązujących normach etycznych, w rodzinach Polskich.

Nie chcę wiedzieć, o jakie normy chodzi, zważywszy na to,  że w Biblii było coś o pożeraniu niegrzecznych dzieci przez niedźwiedzie.

bear-meme-19

Jeżeli po zawarciu związku małżeńskiego, okazało by się, że jeden z małżonków ma inną orientację seksualną, niż orientacja heteroseksualna, zapłaci drugiemu małżonkowi odszkodowanie w wysokości 100.000zł  i  rozwód będzie orzeczony z wyłącznej jego winy. Dzieci będą powierzone rodzicowi który nie zmienił orientacji seksualnej.

Sto patyków, ja bym na miejscu Janusza nie kusiła losu, ile bigosu można za to zrobić! Chociaż jak się już rozwiedzie z wredną lesbijką (czy to aby na pewno zgodne z Biblią?) to nie będzie miał mu kto gotować.

Po rozwodzie, lub nie zamieszkiwaniu razem, Romanowi Nowakowi będzie powierzone wykonywanie władzy rodzicielskiej  nad małoletnimi dziećmi, do ukończenia przez nich pełnoletności.

Nawet jeśli będzie gejem?

Żona będzie mogła odmówić mężowi współżycia seksualnego, tylko wówczas, gdy będzie miała zwolnienie lekarskie, dwa dni przed i po menstruacji . Może żona także odmówić współżycia seksualnego mężowi, gdy mąż będzie chciał współżyć seksualnie więcej niż raz dziennie.

94262-whats-wrong-with-you

Na nieszczęścia pana Janusza, według prawa każdy może odmówić chędożenia w każdym momencie, a za nieuszanowanie decyzji Januszów czeka więzienna intercyza zaczynająca się od słów “Cwel Janusz ma robić to, co chce grypsujący. Niezastosowanie się do tego paragrafu skutkuje konsekwencjami, tj.  wpierdolem”.

                                                                                § 23
Roman Nowak, w każdym  miejscu zamieszkania, tam gdzie będzie przebywał,  będzie decydował o wyborze programu TV.

ilold_a302de1f0d53eb125d482f564ff998b4

Przykro mi, ale nikt, kto w dokumencie robi wyśrodkowanie za pomocą CHOLERNEJ SPACJI (możecie sprawdzić, ściągając to cudo), nie ma prawa do używania pilota. Z tego powodu, że jeszcze mógłby się nim zadławić podczas próby obsługi tak skomplikowanego urządzenia.

                                                                               § 24
Barbara  Kowalska zobowiązuje się do: noszenia długich włosów (minimum do ramion), i co najmniej w każdą niedzielę i święta, będzie chodzić w sukienkach, podczas trwania małżeństwa.

W artykule mamy też uzasadnienie:

Kobiety z krótkimi włosami mogą być pomylone przez dzieci z mężczyznami. Trzeba zapobiegać ich dezorientacji. Poza tym, tak okaleczone, stają się mało atrakcyjne dla mężów – mówi prezes.

Mówcie co chcecie, ale ja wyczuwam mocne gejostwo, skoro facet rozpoznaje płeć głównie po włosach. Jeszcze po ślubie może się okazać, że wybranka jest metalem o imieniu Zbyszek…

Bez względu na majętność i dochody  zawierających intercyzę przedmałżeńską,  należy taką intercyzę spisać, gdyż nikt nie wie, jak potoczy się życie dalej. Intercyza jest w dużym stopniu gwarancją (wekslem) na to, że życie w przyszłości nie stanie się piekłem na ziemi dla ojców, którzy obecnie mogą być pozbawieni z dnia na dzień  dorobku całego życia, zgodnie z obecnie obowiązującym prawem rodzinnym w Polsce. 

I pilota, nie zapominajcie o pilocie!

W sumie nie za bardzo wiadomo, czemu jakakolwiek kobieta miałaby coś takiego podpisać, zakładając, że nie jest upośledzona ani pod wpływem LSD i wydaje jej się, że właśnie bierze ślub z Napoleonem. Nie znalazłam dużo informacji w sieci o panu Januszu, sądząc jednak po strefie działalności, jest sfrustrowanym rozwodnikiem, którego żona zostawiła dla krótkowłosej lesbijki. Cóż, panie Januszu! Może żadna kobieta pana już nie tknie (po takiej deklaracji to niemal pewne), ale za to cały pilot do plazmy jest pana!